StuffIt Standard

Arşiv Dosyalarını Açma Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 29.99 $
  • Boyut 34.3 MB
  • Version 15.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Allume Systems, Inc.
StuffIt Standard yazılımı ile Zip ve Tar uzantılı sıkıştırılmış arşiv dosyalarını sürükle-bırak metodu ile kolayca yönetebilirsiniz. Yazılım ayrıca içeriğinde StuffIt Expander ve DropStuff yazılımlarınıda barındırmaktadır.
StuffIt Standard yazılımı ile Zip ve Tar uzantılı sıkıştırılmış arşiv dosyalarını sürükle-bırak metodu ile kolayca yönetebilirsiniz. Yazılım ayrıca içeriğinde StuffIt Expander ve DropStuff yazılımlarınıda barındırmaktadır. DropStuff ile JPEG resim dosyalarınızı sıkıştırabilirsiniz. StuffIt Expander ile de zip, rar ve tar uzantılı arşiv dosyaları dahil tam 30 farklı formattaki sıkıştırılmış ve kodlanmış dosyaları açabilirsiniz.

Yazılım ile yönetmek istediğiniz arşiv dosyalarını Cd,Dvd gibi medya araçlarına yazdırabilir, e-posta yolu ile gönderebilirsiniz. Yazılım sayesinde hem bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerin fazladan yer kaplamasını önleyecek hem de istediğiniz yere kolayca transfer edebileceksiniz. 

Şu an incelemekte olduğunuz StuffIt Standard yazılımı 30 günlük deneme sürümüdür. Yazılımın lisanslı sürümüne sahip olmak isterseniz resmi sitesinden ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Ayrıca yazılımın standart sürümü dışında Deluxe sürümü de bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster
StuffIt Standard indir